Kim jestem?

Sylwia Styczek - Everyday by Sylwia
Sylwia Styczek – Everyday by Sylwia

Witaj na Everyday by Sylwia (everydaybys.pl)! Nazywam się Sylwia Styczek i bardzo się cieszę, że jesteś czytelnikiem mojego bloga! Pewnie zastanawiasz się kim jestem? Od urodzenia warszawianka, od 11 lat zawodowo związana z branżą internetową, od 4 lat mężatka, od 2 lat właścicielka psa, a od prawie roku matka.

Na co dzień rozpiera mnie dużo kreatywnej energii, której daję ujście podczas kolejnych zabaw z córką, długich spacerów z psem, ciągłych zmian w domu, organizowania imprez i podróży oraz rozśmieszania przyjaciół i rodziny, a teraz także pisania bloga – to wszystko dzięki ogromnym pokładom cierpliwości jakie posiada wobec mnie mój mąż.

Na moim blogu inspiruję do prowadzenia pięknej, kreatywnej i dobrze zorganizowanej codzienności. Dowiesz się jak łączyć rolę kobiety, żony, matki, a w tym wszystkim znaleźć czas na swoje pasje związane z urodą, podróżami, gotowaniem, czy organizacją imprez. Wszystko to oprawione w niebanalne teksty ze szczyptą humoru. Dlatego usiądź wygodnie, weź kubek gorącej herbaty i poznaj Story of mother’s lifestyle!

Krótka legenda występujących tu postaci:
Ja -> Sylwia
Mąż -> Karol
Córka -> Aniela
Pies -> Harry vel Harison

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zajrzyj koniecznie do zakładki WSPÓŁPRACA>>